Creative Methods In Special Needs Education (7 days course in Zagreb)

Rating: 5/58 utenti

This course is aimed at those who are interested in integration and inclusion and the use of creative, artistic and game based methods in special needs education. More details about the course are available on the course webpage.

Organizzatore del corso
Pricalica
Localizzazione
Zagreb, Croazia


Contatta l’organizzazione

Prossime sessioni

Mostra le sessioni passate

Vota e commenta

Le recensioni provengono solo da partecipanti verificati attraverso il Mobility Tool+ della Commissione europea. Se hai partecipato a questo corso, utilizza il Mobility Tool+ per inviare una recensione. Se il corso non è ancora elencato nel Mobility Tool+, puoi fornire al coordinatore del tuo progetto il seguente ID del corso: 75541.

Kurs miał na celu wzbogacenie wiedzy i umiejętności wykorzystania metod kreatywnych w nauczaniu i pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Kurs dostarczył wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu dramy, storytelling i pantomimy. uczył w praktyce rozwijać umiejętność komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, wnioskowania i kreatywnego myślenia. Kurs był dostosowany do grupy odbiorców. Prowadzący byli dobrze przygotowani. Służyli rzetelną wiedzą kładąc nacisk na działanie praktyczne w pracy z dziećmi.

Tradurre (Solo utenti registrati)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy. Polegał na zastosowaniu pantomimy i dramy jako metody pracy z uczniami. Kurs uważam za bardzo udany, dowiedziałam się kilku interesujących metod, które mogę wykorzystać w swojej pracy. Instytucja która organizowała kurs, był rzetelny i godny polecenia.

Tradurre (Solo utenti registrati)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia zaprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak min. drama, storytelling, pantonima. W praktyczny sposób rozwiał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy i przede wszystkim kładli duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Tradurre (Solo utenti registrati)

Podczas kursu zapoznałam się z kreatywnymi metodami pracy, które wykorzystam w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak; drama, storytelling, pantomima. W praktyczny sposób rozwijałam umiejętności komunikacji, współpracy, negocjacji, rozwiązywania problemów, kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany, spełnij moje oczekiwania. Zajęcia były dopasowane do uczestników. Duży nacisk kładziono na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z dziećmi.

Tradurre (Solo utenti registrati)

Kurs dotyczył kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Poznane zagadnienia kursu zarówno teoretyczne i praktyczne dotyczyły takich metod jak: drama, pantonima i storytelling. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów bardzo dobrze przygotowane z dużym naciskiem na praktyczne wykorzystanie w pracy z uczniami. Zwracano uwagę na prawidłową komunikację i współpracę z uczniami.

Tradurre (Solo utenti registrati)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia reprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak: drama, pantomima, storytelling. W praktyczny sposób rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy a przede wszystkim kładł duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Tradurre (Solo utenti registrati)

Kurs dotyczył zapoznania z kreatywnymi metodami pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Podczas kursu prezentowano zarówno zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne, ze szczególnym uwzględnieniem metod: drama, pantonima, storytelling. Kurs rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Duży nacisk kładł na praktyczne wykorzystanie w pracy z uczniami poznanych metod. Zajęcia były starannie przygotowane i dostosowane do grupy.

Tradurre (Solo utenti registrati)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia zaprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak min. drama, storytelling, pantonima. W praktyczny sposób rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy i przede wszystkim kładł duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Tradurre (Solo utenti registrati)

Organizzatore

Pricalica
Pricalica
Rating: 5/527 utenti

Contattaci

Contatta l’organizzatore del corso qui o usando i contatti forniti (es. sito web)
Altri corsi offerti dall’organizzatore
Materiali di supporto Hai bisogno di aiuto e/o di informazioni aggiuntive? Visita la pagina dedicata ai Materiali di supporto!