Creative Methods In Special Needs Education (7 days course in Zagreb)

Rating: 5/58 users

This course is aimed at those who are interested in integration and inclusion and the use of creative, artistic and game based methods in special needs education. More details about the course are available on the course webpage.

Course organiser
Pricalica
Location
Zagreb, Croatia


Contact organisation

Upcoming sessions

18.09.2022 > 24.09.2022

Show past sessions

Rate & review

Reviews only come from verified course participants via the European Commission's Mobility Tool+. If you participated in this course, use the Mobility Tool+ to submit a review. If the course is not listed in the Mobility Tool+ yet, please provide to your project coordinator the following course ID: 75541.

Kurs miał na celu wzbogacenie wiedzy i umiejętności wykorzystania metod kreatywnych w nauczaniu i pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Kurs dostarczył wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu dramy, storytelling i pantomimy. uczył w praktyce rozwijać umiejętność komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, wnioskowania i kreatywnego myślenia. Kurs był dostosowany do grupy odbiorców. Prowadzący byli dobrze przygotowani. Służyli rzetelną wiedzą kładąc nacisk na działanie praktyczne w pracy z dziećmi.

Translate (Registered users only)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy. Polegał na zastosowaniu pantomimy i dramy jako metody pracy z uczniami. Kurs uważam za bardzo udany, dowiedziałam się kilku interesujących metod, które mogę wykorzystać w swojej pracy. Instytucja która organizowała kurs, był rzetelny i godny polecenia.

Translate (Registered users only)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia zaprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak min. drama, storytelling, pantonima. W praktyczny sposób rozwiał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy i przede wszystkim kładli duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Translate (Registered users only)

Podczas kursu zapoznałam się z kreatywnymi metodami pracy, które wykorzystam w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak; drama, storytelling, pantomima. W praktyczny sposób rozwijałam umiejętności komunikacji, współpracy, negocjacji, rozwiązywania problemów, kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany, spełnij moje oczekiwania. Zajęcia były dopasowane do uczestników. Duży nacisk kładziono na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z dziećmi.

Translate (Registered users only)

Kurs dotyczył kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Poznane zagadnienia kursu zarówno teoretyczne i praktyczne dotyczyły takich metod jak: drama, pantonima i storytelling. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów bardzo dobrze przygotowane z dużym naciskiem na praktyczne wykorzystanie w pracy z uczniami. Zwracano uwagę na prawidłową komunikację i współpracę z uczniami.

Translate (Registered users only)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia reprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak: drama, pantomima, storytelling. W praktyczny sposób rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy a przede wszystkim kładł duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Translate (Registered users only)

Kurs dotyczył zapoznania z kreatywnymi metodami pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Podczas kursu prezentowano zarówno zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne, ze szczególnym uwzględnieniem metod: drama, pantonima, storytelling. Kurs rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Duży nacisk kładł na praktyczne wykorzystanie w pracy z uczniami poznanych metod. Zajęcia były starannie przygotowane i dostosowane do grupy.

Translate (Registered users only)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia zaprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak min. drama, storytelling, pantonima. W praktyczny sposób rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy i przede wszystkim kładł duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Translate (Registered users only)

Organiser

Pricalica
Pricalica
Rating: 5/525 users

Contact

Contact the course provider here or by using the additional contact details provided (e.g. website)
Other courses offered by the provider
Support materials Need some help and/or additional information? Check out the Support materials page!