Integrative And Interactive Approaches To Teaching Through Art (2 week course in Santorini)

Rating: 5/51 users

This course is aimed at those interested in innovative ways of teaching Art or using Art in education to stimulate engagement and critical thinking. More details about the course are available on the course webpage.

Course organiser
Pricalica
Location
Fira, Greece


Contact organisation

Upcoming sessions

18.08.2024 > 29.08.2024

Show past sessions

Rate & review

Reviews only come from verified course participants via the European Commission's Mobility Tool+. If you participated in this course, use the Mobility Tool+ to submit a review. If the course is not listed in the Mobility Tool+ yet, please provide to your project coordinator the following course ID: 118942.

Tytuł kursu to: Intergrative and Interactive Approaches to Teaching Through Art. W czasie kursu odbywały się zarówno krótkie wprowadzenia teoretyczne np. waga światła w postrzeganiu sztuki jak i ćwiczenia, które z pewnością zostaną przeze mnie wykorzystane podczas zajęć dydaktycznych. Poruszone były wszystkie dziedziny sztuki zarówno w krótkim wprowadzeniu teoretycznym jak i w praktyce. Prowadzący zajęcia był bardzo dobrze do nich przygotowany. Dzięki niemu uświadomiłam sobie, że wprowadzenie elementów sztuki w nauczaniu może przynieść bardzo dobre efekty w pracy z uczniem. Przy czym nakłady finansowe na wdrożenie metod i technik przedstawionych przez Prowadzącego był bardzo mały, co również jest istotne. Instytucja organizująca kurs ,Hrvatska Udruga Pripovjedaca 'Pricalica', wywiązała się doskonale z tego zadania. Zajęcia odbywały się w wyznaczonych godzinach. Również lokalizacja kursu była trafiona, osoby które mieszkały poza lokalizacją kursu miały bardzo dobry dojazd (w pobliżu znajduje się dworzec autobusowy na który dojeżdżają autobusy skomunikowane ze wszystkimi miejscowościami na wyspie). Wycieczki fakultatywne, zorganizowane przez instytucję organizacyjną także spełniły moje oczekiwania. Były bardzo dobrze dobrane do tematyki kursu.

Translate (Registered users only)

Organiser

Pricalica
Pricalica
Rating: 5/530 users

Contact

Contact the course provider here or by using the additional contact details provided (e.g. website)
Other courses offered by the provider
Support materials Need some help and/or additional information? Check out the Support materials page!