Creative Methods In Special Needs Education (7 days course in Zagreb)

Rating: 5/58 χρήστες

This course is aimed at those who are interested in integration and inclusion and the use of creative, artistic and game based methods in special needs education. More details about the course are available on the course webpage.

Διοργανωτής σεμιναρίου
Pricalica
Τοποθεσία
Zagreb, Κροατία


Επικοινωνήστε με τον φορέα

Επερχόμενες συνεδρίες

18.09.2022 > 24.09.2022

Προβολή προηγούμενων περιόδων σύνδεσης

Βαθμολογία και κριτική

Οι κριτικές προέρχονται αποκλειστικά από επαληθευμένους συμμετέχοντες του κύκλου μαθημάτων μέσω του Εργαλείου Κινητικότητας - Mobility Tool+ της Ευρωπαϊκής Επιτροπής. Αν πήρατε μέρος στον κύκλο μαθημάτων, παρακαλείσθε να χρησιμοποιήσετε το Mobility Tool+ για την υποβολή κριτικής. Αν ο κύκλος μαθημάτων δεν έχει ακόμα καταχωριστεί στο Mobility Tool+, μπορείτε να δώσετε στον συντονιστή του έργου σας τον παρακάτω αναγνωριστικό αριθμό του κύκλου μαθημάτων: 75541.

Kurs miał na celu wzbogacenie wiedzy i umiejętności wykorzystania metod kreatywnych w nauczaniu i pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Kurs dostarczył wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu dramy, storytelling i pantomimy. uczył w praktyce rozwijać umiejętność komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, wnioskowania i kreatywnego myślenia. Kurs był dostosowany do grupy odbiorców. Prowadzący byli dobrze przygotowani. Służyli rzetelną wiedzą kładąc nacisk na działanie praktyczne w pracy z dziećmi.

Μετάφραση (Μόνο για εγγεγραμμένους χρήστες)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy. Polegał na zastosowaniu pantomimy i dramy jako metody pracy z uczniami. Kurs uważam za bardzo udany, dowiedziałam się kilku interesujących metod, które mogę wykorzystać w swojej pracy. Instytucja która organizowała kurs, był rzetelny i godny polecenia.

Μετάφραση (Μόνο για εγγεγραμμένους χρήστες)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia zaprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak min. drama, storytelling, pantonima. W praktyczny sposób rozwiał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy i przede wszystkim kładli duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Μετάφραση (Μόνο για εγγεγραμμένους χρήστες)

Podczas kursu zapoznałam się z kreatywnymi metodami pracy, które wykorzystam w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak; drama, storytelling, pantomima. W praktyczny sposób rozwijałam umiejętności komunikacji, współpracy, negocjacji, rozwiązywania problemów, kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany, spełnij moje oczekiwania. Zajęcia były dopasowane do uczestników. Duży nacisk kładziono na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z dziećmi.

Μετάφραση (Μόνο για εγγεγραμμένους χρήστες)

Kurs dotyczył kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Poznane zagadnienia kursu zarówno teoretyczne i praktyczne dotyczyły takich metod jak: drama, pantonima i storytelling. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów bardzo dobrze przygotowane z dużym naciskiem na praktyczne wykorzystanie w pracy z uczniami. Zwracano uwagę na prawidłową komunikację i współpracę z uczniami.

Μετάφραση (Μόνο για εγγεγραμμένους χρήστες)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia reprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak: drama, pantomima, storytelling. W praktyczny sposób rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy a przede wszystkim kładł duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Μετάφραση (Μόνο για εγγεγραμμένους χρήστες)

Kurs dotyczył zapoznania z kreatywnymi metodami pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Podczas kursu prezentowano zarówno zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne, ze szczególnym uwzględnieniem metod: drama, pantonima, storytelling. Kurs rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Duży nacisk kładł na praktyczne wykorzystanie w pracy z uczniami poznanych metod. Zajęcia były starannie przygotowane i dostosowane do grupy.

Μετάφραση (Μόνο για εγγεγραμμένους χρήστες)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia zaprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak min. drama, storytelling, pantonima. W praktyczny sposób rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy i przede wszystkim kładł duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Μετάφραση (Μόνο για εγγεγραμμένους χρήστες)

Διοργανωτής

Pricalica
Pricalica
Rating: 5/523 χρήστες

Επικοινωνία

Επικοινωνήστε με τον πάροχο των μαθημάτων εδώ ή χρησιμοποιώντας τα επιπλέον στοιχεία επικοινωνίας που παρέχονται (π.χ. ιστοσελίδα)
Άλλα μαθήματα που προσφέρονται από τον ίδιο πάροχο
Υποστηρικτικά υλικά Χρειάζεστε βοήθεια και/ή επιπλέον πληροφορίες; Συμβουλευτείτε τη σελίδα των Υποστηρικτικών Υλικών!