Creative Methods In Special Needs Education (7 days course in Zagreb)

Rating: 5/58 Nutzer

This course is aimed at those who are interested in integration and inclusion and the use of creative, artistic and game based methods in special needs education. More details about the course are available on the course webpage.

Kursorganisator
Pricalica
Ort
Zagreb, Kroatien


Anbieter kontaktieren

Die nächsten Sitzungen

Frühere Sitzungen anzeigen

Bewertung und Kommentar

Bewertungen können nur von verifizierten Kursteilnehmerinnen und -teilnehmern über das Mobility Tool+ der Europäischen Kommission erstellt werden. Wenn Sie an diesem Kurs teilgenommen haben, nutzen Sie zur Bewertung bitte das Mobility Tool+. Sollte der Kurs noch nicht im Mobility Tool+ aufgeführt sein, wenden Sie sich mit folgender Kurs-ID an Ihren Projektkoordinator:Bewertungen können nur von verifizierten Kursteilnehmerinnen und -teilnehmern über das Mobility Tool+ der Europäischen Kommission erstellt werden. Wenn Sie an diesem Kurs teilgenommen haben, nutzen Sie zur Bewertung bitte das Mobility Tool+. Sollte der Kurs noch nicht im Mobility Tool+ aufgeführt sein, wenden Sie sich mit folgender Kurs-ID an Ihren Projektkoordinator: 75541.

Kurs miał na celu wzbogacenie wiedzy i umiejętności wykorzystania metod kreatywnych w nauczaniu i pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Kurs dostarczył wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu dramy, storytelling i pantomimy. uczył w praktyce rozwijać umiejętność komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, wnioskowania i kreatywnego myślenia. Kurs był dostosowany do grupy odbiorców. Prowadzący byli dobrze przygotowani. Służyli rzetelną wiedzą kładąc nacisk na działanie praktyczne w pracy z dziećmi.

Übersetzen (Nur registrierte Nutzer)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy. Polegał na zastosowaniu pantomimy i dramy jako metody pracy z uczniami. Kurs uważam za bardzo udany, dowiedziałam się kilku interesujących metod, które mogę wykorzystać w swojej pracy. Instytucja która organizowała kurs, był rzetelny i godny polecenia.

Übersetzen (Nur registrierte Nutzer)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia zaprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak min. drama, storytelling, pantonima. W praktyczny sposób rozwiał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy i przede wszystkim kładli duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Übersetzen (Nur registrierte Nutzer)

Podczas kursu zapoznałam się z kreatywnymi metodami pracy, które wykorzystam w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak; drama, storytelling, pantomima. W praktyczny sposób rozwijałam umiejętności komunikacji, współpracy, negocjacji, rozwiązywania problemów, kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany, spełnij moje oczekiwania. Zajęcia były dopasowane do uczestników. Duży nacisk kładziono na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z dziećmi.

Übersetzen (Nur registrierte Nutzer)

Kurs dotyczył kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Poznane zagadnienia kursu zarówno teoretyczne i praktyczne dotyczyły takich metod jak: drama, pantonima i storytelling. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów bardzo dobrze przygotowane z dużym naciskiem na praktyczne wykorzystanie w pracy z uczniami. Zwracano uwagę na prawidłową komunikację i współpracę z uczniami.

Übersetzen (Nur registrierte Nutzer)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia reprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak: drama, pantomima, storytelling. W praktyczny sposób rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy a przede wszystkim kładł duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Übersetzen (Nur registrierte Nutzer)

Kurs dotyczył zapoznania z kreatywnymi metodami pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Podczas kursu prezentowano zarówno zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne, ze szczególnym uwzględnieniem metod: drama, pantonima, storytelling. Kurs rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Duży nacisk kładł na praktyczne wykorzystanie w pracy z uczniami poznanych metod. Zajęcia były starannie przygotowane i dostosowane do grupy.

Übersetzen (Nur registrierte Nutzer)

Kurs dotyczył poznania kreatywnych metod pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zagadnienia zaprezentowane w czasie kursu dotyczyły teoretycznych i praktycznych podstaw metod takich jak min. drama, storytelling, pantonima. W praktyczny sposób rozwijał umiejętności komunikacji, współpracy, prezentacji, rozwiązywania problemów, negocjacji, krytycznego i kreatywnego myślenia. Kurs był starannie przygotowany. Dostosowany do grupy i przede wszystkim kładł duży nacisk na praktyczne wykorzystanie poznanych metod w pracy z uczniami.

Übersetzen (Nur registrierte Nutzer)

Veranstalter

Pricalica
Pricalica
Rating: 5/527 Nutzer

Kontakt

Kontaktieren Sie den Kursanbieter hier oder über die angegebenen Kontaktdetails (z. B. Internetseite)
Andere Kurse von diesem Anbieter
Material zur Unterstützung Benötigen Sie Hilfe und/oder Zusatzinformationen? Werfen Sie einen Blick auf die Seite „Material zur Unterstützung“!